ייחודי למרכז רפואי קפלן: לידת אולטרה צ'ק

אנחנו במועדון היולדות MOMMYK מבינות עד כמה תשעת החודשים שלפנייך יכולים להיות מבלבלים, מלחיצים ומלאי ציפייה. הצוות של MOMMYK, זמין בכל האמצעים לכל שאלה או התלבטות בנושא הלידה. בחדר הלידה שלנו תפגשי צוות מקצועי ומנוסה אשר יבדוק את התקדמות הלידה שלך באמצעות האולטרה צ'ק – בדיקה חיצונית ולא פולשנית אשר תחסוך ממך כאב אי נוחות וסכנת זיהומים.

ללדת אחרת – לידת 'אולטרה צ'ק'

לצד המעטפת של מועדון MOMMYK קיימת אפשרות ללדת באמצעות 'אולטרה צ'ק', בדיקה ייחודית לחדרי הלידה של קפלן, המתבצעת במהלך הלידה עצמה.

אולטרה צ'ק הינה בדיקת אולטרסאונד חיצונית, המפחיתה משמעותית את הצורך בבדיקות פנימיות פולשניות ומאפשרת ניטור ומעקב אחרי התקדמות העובר בזמן הלידה בצורה מיטבית ובטוחה. הבדיקה אשר מתבצעת לאורך הלידה, מאפשרת לצוות להפחית משמעותית את הצורך בבדיקות ידניות ופולשניות באמצעות בדיקת אולטרסאונד המכוונת לצוואר הרחם מבחוץ ובצורה בטוחה.

לידה עם מינימום סיכון לזיהומים

כל אישה שעברה לידה יודעת כמה בדיקת צוואר הרחם במהלך הלידה אינה נעימה ולחלק מהנשים היא אף כואבת במיוחד. בדיוק בגלל זה אנו מציעות לך לידה באמצעות בדיקת אולטרה צ'ק.

אולטרה צ'ק לא פולשנית ולא גורמת לכאב, אך בעיקר מדובר בבדיקה אמינה שמורידה משמעותית את החשש לזיהום במהלך הלידה, כך שבמהלך הלידה את והמיילדת תוכלו לראות בזמן אמת, איך ראש העובר מתקדם בתעלת הלידה וכן, לוודא שאת לוחצת בצורה טובה ואפקטיבית.

אולטרה צ'ק - בטוחה מחקרית

אולטרה צ'ק עוזרת להימנע מלידות מכשירניות ועל פי מחקרים שונים מורידה את הסיכוי לזיהום במהלך הלידה מ11.9% ל2.6%, כך עולה ממחקר בו השתתפו 180 יולדות בלידה ראשונה.

במחקר נמצא שהשימוש באולטרסאונד במהלך הלידה הפחית באופן מובהק את כמות הבדיקות הווגינליות וחשוב מכך, בקבוצת האולטרסאונד שיעור הזיהום בלידה היה משמעותית נמוך יותר מהקבוצה של הבדיקות הווגינליות. השימוש באולטרסאונד לא השפיע על משך הלידה ואופן הלידה.

MOMMYK - אנחנו פה בשבילך!

מועדון MOMMYK, הינו מועדון ייחודי, הן בגישתו והן בהיצע סל השירותים שלו. אנו נעטוף ונלווה אותך בביטחון מלא במהלך כל חודשי ההיריון ועד הלידה עצמה – עם MOMMYK נעבור יחדיו את התהליך בביטחון מירבי תוך שמירה עלייך ועל עוברך.

הצטרפי למועדון היולדות – MOMMYK עוד היום!

מידע נוסף על השירותים שלנו...

צרי איתנו קשר

מלאי את הפרטים ונחזור בהקדם

× כתבי לנו בWhatsApp