מועדון יולדות MommyK – איתך בכל שלבי ההיריון והלידה

כדי להגיע ליום המשמעותי בחייך עם כמה שיותר וודאות וביטחון, מועדון היולדות MommyK  מציג:  ליווי מלא והיקפי לקראת לידה העומד לרשותך, פרונטלי או דיגיטלי.
צוות המועדון והמיילדות שלנו יהיה איתך בכל שלב וילווה אותך לאורך ההיריון, עד הלידה עצמה. בנוסף, במרכז הרפואי קפלן מוצע ליולדות הליך לידה בלעדי: 'אולטרה צ'ק' –
 מעקב באולטרסאונד חיצוני אחר התקדמות תהליך הלידה תוך הפחתה משמעותית בצורך בבדיקות פולשניות והתערבות חיצונית.

 

תקופת ההיריון היא תקופה מורכבת. היריון מכיל בתוכו התרגשות עצומה לצד אי וודאות במשך תשעה חודשים, במיוחד אם זה ההיריון הראשון שלך. להתרגשות מתווסף גם החשש בנוגע להיערכות לקראת הלידה, במיוחד בתקופה זו, בה מומלץ להימנע ממפגשים המוניים ויש העדפה לקבלת יחס אישי יותר. בתקופת ההיריון יותר מתמיד אנו מבינים את הצורך שלך לזמינות ולהנגשה לכתובת אליה תוכלי לפנות במידה ויש לך שאלה או רצון להיערך בצורה מיטבית ללידה. צוות המיילדות המקצועי שלנו נמצא כאן בשבילך ומחכה לתת לך מענה – לכל פנייה, לכל שאלה.

MOMMYK , מועדון היולדות של קפלן וצוות המילדות נמצאים איתך לאורך כל הדרך וזמין לך פרונטלית או דיגיטלי. מועדון היולדות של קפלן מזמין אותך לקבל סל שירותים מקיף ואישי העומד לרשותך: הכנה ללידה, סיורים בחדר הלידה, פגישה עם מיילדת ועוד… המיילדות שלנו זמינות לתת לך מענה מקצועי ולהפיג את החששות שלך לקראת הלידה.

"גם אחרי אלפי לידות – אני עדיין מתרגשת מכל לידה מחדש, כאילו זו היולדת הראשונה שלי". (מיילדת MommyK)

בעת ההיריון ויותר מתמיד- לקראת הלידה, את מרגישה צורך במעטפת תמיכה של 360 מעלות.
מועדון היולדות MommyK, מבין זאת ומעמיד לרשותך צוות מיילדות מקצועי שיכול לסייע ולענות לשאלות לקראת הלידה הצפויה כמו מה להביא לחדר הלידה? מתי מגיעים למיון יולדות? עד איזו פתיחה ניתן לבקש אפידורל? ועוד… הצוות ילווה אותך לאוך כל הדרך ויתן לך מענה נעים, נגיש, מכיל ועוטף – איתך בכל שלב!

ליווי קרוב לאורך כל הדרך – המיילדות של MommyK זמינות לכל שאלה

היריון ראשון או רביעי, נשים רבות נערכות, קוראות, מתייעצות ותוהות – כיצד תראה הלידה הקרובה? למה לצפות כשמצפים? הציפיות מהלידה גורמות, לא פעם, לשיטוט ברשת וקריאת מאמרים על שלבי ההיריון ופירוט על תהליך הלידה. מאמרים אלו לא בהכרח מדויקים או נשענים על מקור רפואי מוסמך. במיוחד עבורך הקמנו את מועדון היולדות MommyK, היולדות המקצועיות שלנו בעלות ניסיון רב וקיבלו מעל לאלפי לידות (כל אחת!) יהיו זמינות עבורך לכל שאלה, ומציעות לך ייעוץ מכל מקום ומכל אמצעי: MommyK מעמיד לרשותך צוות מקצועי בעל ניסיון לאורך כל הדרך: במהלך ההיריון ועד הלידה עצמה.

אין צורך יותר לשוטט ברשת ולחפש תשובות בגוגל, המיילדות שלנו זמינות להכין אותך ללידה הצפויה בהכנה הכי אינטימית שיש, עם פגישה אישית או במפגש מרחוק. אנו מציעים לך: סיור בחדרי הלידה המתקדמים של המרכז הרפואי קפלן, קורסי הכנה ללידה וכן פגישה ושיחה אישית עם מיילדת מקצועית שתענה על כל שאלותייך, תעזור לך לבנות תוכנית לידה ותפיג את חששותייך מהלידה הצפויה.

המידע שתקבלי מהמיילדות שלנו יהיה מדויק, אמין, וקשוב לצרכייך. כל השירותים ניתנים גם באמצעים דיגיטליים, לבחירתך.

"בכל יולדת אני רואה את הבת שלי. מבחינתי ברגע הלידה אני לא רק מיילדת, אלא גם אימא". (מיילדת מאמיK)

המיילדות שלנו מחכות לך: עם צוות מקצועי ובלידה בטוחה יותר – לידה באמצעות אולטרה צ'ק

מועדון היולדות של קפלן מבין עד כמה החודשים שלפנייך יכולים להיות מלאי ציפייה אך גם מבלבלים ומלאי חששות.

צוות MommyK זמין לך בכל האמצעים, לכל שאלה או התלבטות בנושא הלידה. במסגרת השירותים במרכז הרפואי קפלן, עומד לרשותך גם קונספט ייחודי יוצא דופן: לידה בשיטת 'אולטרה צ'ק' החוסכת ממך כאב, אי נוחות וסכנת זיהומים.

עם לידה באמצעות בדיקת אולטרה-סאונד ייחודית, ה'אולטרה צ'ק' שלנו, קיימת הפחתה משמעותית בבדיקות פולשניות ולא נעימות, מה שחוסך ממך את הכאב, אי הנעימות ואף מצמצם באופן ניכר סכנה לזיהומים וסיבוכים במהלך הלידה. הבדיקה מספקת למיילדות ולרופאים מידע חשוב שיכול לעזור להימנע מלידות מכשירניות.

"בדיקת האולטרה צ'ק הופכת את הלידה לנעימה יותר ומלחיצה פחות עבור היולדת, היא בשליטה גדולה יותר בתהליך, מה שהופך אותה לרגועה וקשובה יותר לעצמה". (מיילדת מאמיK)

חברות MommyK נהנות מיחס אישי וטיפול מקיף לאורך כל הדרך:

להתכונן ללידה - קורס הכנה ללידה

במסגרת מועדון היולדות שלנו מתבצעים קורסי ההכנה ללידה, המועברים על ידי מיילדות מנוסות המתמחות בהעברת הידע הרלוונטי לאפשרויות הלידה השונות, באופן מקצועי ומתומצת. הסדנה מועברת בנוחות ותוך מתן יחס אישי על ידי צוות מקצועי (מותנה בהרשמה מראש). ניתן לבצע את הקורס אונליין.

בתנאים שלך - פגישה אישית עם מיילדת

פגישה אישית של בני הזוג עם המיילדת טרם הלידה חשובה ומשמעותית על מנת להפחית חשש מהליך הלידה, וכן מומלצת על מנת לתאם ציפיות ולהביא לחווית לידה מעצימה, חיובית ומיטבית,  לשביעות רצונך.

הפגישה מיועדת גם לנשים הנמצאות בהריונן הראשון אשר לא חוו את הליך הלידה לפני כן וגם לנשים בלידות חוזרות, אשר חווית הלידה הקודמת שלהן הייתה שונה מכפי שהן ציפו ומעוניינות להיערך בהתאם ללידה הקרבה. שיחה אישית עם מיילדת טרום הלידה יכולה להיות חיזוק משמעותי ודרך נוספת להפגת המתח וההתלבטויות הרבות ברגע שלפני. בפגישה זו ניתן לדון בנושאים הקשורים להריון, ללידה, לטיפול בתינוק וכן תקופת האשפוז לאחר הלידה.

ללמוד את השטח – סיור בחדרי הלידה

מדי שבוע מתקיימים סיורים בחדרי הלידה ובמחלקות היולדות והילודים. במהלך הסיור ניתן להגיע ולהתרשם פנים אל פנים מחדרי הלידה שלנו ומצוות המיילדות. הסיור קיים גם אונליין.

להפיג את החשש - סדנת הכנה לניתוח קיסרי

אם את מיועדת לניתוח קיסרי, טבעי שיהיו לך חששות בנוגע להליך עצמו ולתקופה שאחריו. אנו מציעים בנוסף לסדנת הכנה ללידה גם סדנה ייעודית להכנה לניתוח קיסרי. מטרת הסדנה היא להקנות לך את המידע הנחוץ לגבי הכנה נפשית וגופנית מיטבית, לקראת הניתוח ולתקופה הראשונה אחריו (מותנה בהרשמה מראש). ניתן לבצע את הקורס אונליין.

ללדת אחרת – לידת 'אולטרה צ'ק'

כשתגיעי לחדר הלידה שלנו, לצד המעטפת של מועדון MommyK, אנו מאפשרים לידה באמצעות 'אולטרה צ'ק'; בדיקה ייחודית לחדרי הלידה של קפלן, המתבצעת לפני ובמהלך הלידה עצמה.

ה'אולטרה צ'ק' הינה בדיקת אולטרסאונד חיצונית, המפחיתה משמעותית את הצורך בבדיקות פנימיות פולשניות ומאפשרת ניטור ומעקב אחרי התקדמות העובר בזמן הלידה בצורה מיטבית ובטוחה. במהלך הבדיקה הצוות נמנע מבדיקה ידנית כואבת ומשתמש באולטרסאונד המכוון לצוואר הרחם מבחוץ, כך שבמהלך הלידה את והמיילדת תוכלו לראות בזמן אמת, איך ראש העובר מתקדם בתעלת הלידה וכן, לוודא שאת לוחצת בצורה טובה ואפקטיבית.

בדיקה זו אינה גורמת לכאב כלל והיא נחשבת מהימנה ומדויקת אף יותר מבדיקה ידנית. במחקר שבוצע במרכז הרפואי קפלן נמצא כי בדיקת 'אולטרה צ'ק' מורידה משמעותית את הסיכון לזיהום, מ-11.9% ל-2.6%.

"ברגע שאני מקבלת זוג לחדר לידה אני מתרגשת מהמחשבה שאני אהיה נוכחת באירוע כל כך חשוב בחייהם!" (מיילדת מאמיK)

המומחיות שלנו, הצוות שלנו – השקט שלך

מועדון MommyK, הינו מועדון ייחודי, הן בגישתו והן בהיצע סל השירותים שלו. צוות המועדון עוטף ומלווה אותך בביטחון מלא במהלך כל חודשי ההיריון ועד הלידה עצמה.

המיילדות שלנו מחכות ומצפות לך!

הצטרפי למועדון היולדות MommyK

מידע נוסף על השירותים שלנו...

צרי איתנו קשר

מלאי את הפרטים ונחזור בהקדם

× כתבי לנו בWhatsApp