MOMMYK – צוות מיילדות ויועצות זמין לך עכשיו בוואטסאפ

קונספט ייחודי לתושבות השפלה והסביבה: MOMMYK מועדון היולדות מציג בפנייך:  ליווי לקראת לידה העומד לרשותך בכל מקום מבלי לצאת מהבית: בטלפון, בזום, בוואטסאפ, בנייד או במחשב, צוות המועדון ילווה אותך לאורך כל ההיריון ועד הלידה עצמה. בנוסף אנו מציעות בקפלן ליולדות לידה הייחודית למרכז הרפואי: 'אולטרה צ'ק' –  מעקב באולטרסאונד חיצוני אחר התקדמות הלידה תוך הפחתה משמעותית בצורך בבדיקות פנימיות.

MOMMYK , מועדון יולדות איתך גם  Online. מועדון היולדות מזמין אותך לקבל סל שירותים מקיף ומכיל העומד לרשותך מרחוק ובשלל אמצעים: מענה טלפוני, הודעות וואטסאפ, מפגשי זום – מהמחשב או מהנייד. את קובעת, את בוחרת!

בימים אלה, אולי יותר מתמיד, את בטח חשה צורך למעטפת תמיכה של 360 מעלות. מועדון MOMMYK, מבין את חשיבות הזמינות מרחוק של צוות מקצועי שיכול לסייע ולענות לשאלות לקראת הלידה הצפויה: כיצד ניתן להיערך ללידה באופן מיטבי? מה להביא לחדר הלידה? מתי מגיעים למיון יולדות? עד איזו פתיחה ניתן לבקש אפידורל? ועוד…

ליווי קרוב לאורך כל הדרך – מועדון היולדות MOMMYK פה לכל שאלה

לא משנה אם זה ההיריון הראשון שלך או שאת כבר יולדת מנוסה שיודעת מה צפוי לה במהלך ההיריון ובחדר הלידה. את בטח מוצאת את עצמך נערכת ומקננת לקראת הלידה, קוראת, חוקרת ותוהה כיצד תראה הלידה הקרובה. למה לצפות כשמצפים? הציפיות שלך מהלידה גורמות לך לא פעם לשיטוט ברשת וקריאת מאמרים בנושא היריון ופירוט שלבי הלידה. אולם לפעמים מאמרים אלה יכולים להיות לא מדויקים ולא ממקור רפואי מוסמך. במיוחד בשביל זה הקמנו את מועדון MOMMYK, הזמין לך לכל שאלה, ומציע לך ייעוץ מכל מקום ומכל אמצעי מקוון: שיחת טלפון, התכתבות בוואטסאפ ופגישה בזום. MOMMYK מעמיד לרשותך צוות מקצועי בעל ניסיון ולאורך כל הדרך: במהלך ההיריון ועד הלידה עצמה.

אין צורך יותר לשוטט ברשת ולחפש תשובות בגוגל, הצוות של מועדון MOMMYK , מכין אותך ללידה אונליין, מרחוק ובנוחות. אנו מציעים לך: סיור וירטואלי בחדרי הלידה המתקדמים של המרכז הרפואי קפלן, הכנה ללידה באמצעות קורס אונליין וכן שיחה אישית עם מיילדת מקצועית שתענה על כל שאלותייך, תעזור לך לבנות תכנית לידה ותפיג כל חשש בנושא.

המידע שתקבלי מהצוות של מועדון היולדות יהיה מידע אמין, שייבדק על ידי צוות המועדון מול מקור רפואי מקצועי, שזמין וקשוב לצרכייך.

מערך היולדות MOMMYK, מורכב מצוות מיילדות מנוסה וותיק של קפלן, המבין בדיוק את התקופה המרגשת והמורכבת שאת חווה.

נערכות ללידה בלי לצאת מהבית – ויולדות באמצעות אולטרה צ'ק

אנו במועדון MOMMYK מבינות עד כמה תשעת החודשים שלפנייך יכולים להיות מבלבלים, מלחיצים ומלאי ציפייה.

הצוות של MOMMYK, זמין בכל האמצעים לכל שאלה או התלבטות בנושא הלידה. במסגרת השירותים הניתנים במועדון היולדות, יעמוד לרשותך צוות מקצועי שילווה אותך עד הלידה ויציע לך לידה הייחודית למרכז הרפואי קפלן – לידה בשיטת 'אולטרה צ'ק'  החוסכת ממך כאב, אי נוחות וסכנת זיהומים.

צוות MOMMYK מתרגש ביחד איתך

להתכונן ללידה מרחוק - קורס הכנה ללידה בזום

במסגרת מועדון היולדות שלנו מתבצע קורס הכנה ללידה, המועבר על ידי מיילדת מנוסה בצורה מקצועית ומתומצת. הסדנה מועברת באמצעות הזום בנוחות ותוך מתן יחס אישי על ידי צוות מקצועי.

להפיג את החשש - סדנת הכנה לניתוח קיסרי בזום

אם את מיועדת לניתוח קיסרי, טבעי שיהיו לך חששות בנוגע ללידה. אנו מציעות לך לקחת חלק בסדנה יעודית להכנה לקראת ניתוח קיסרי, לקראת הניתוח ובכל הנוגע לתקופה הראשונה אחריו. הסדנה מיועדת לכלל הנשים המיועדות ללדת בקיסרי, גם אם אינן מיועדות ללדת בקפלן. הסדנה מועברת בזום בנוחות. מטרת הסדנה היא להקנות לך את המידע הנחוץ לגבי הכנה נפשית וגופנית מיטבית, לקראת הניתוח ולתקופה הראשונה אחריו. השירות ללא עלות.

להישאר בבית - סיור וירטואלי בחדרי הלידה

בתקופות רגילות מתקיימים מדי שבוע סיורים בחדרי הלידה ובמחלקות היולדות והילודים. אך בתקופה זו אנו מנגישות ומביאות את חווית הסיור עד לביתך, בנוחות מירבית מבלי שתצטרכי לצאת מהבית. אנו מזמינות אותך לצפות בסיור בנוחות מהמחשב או מהנייד. בסיור תוכלי להתרשם מחדרי הלידה וממחלקת היולדות והיולדים של המרכז הרפואי קפלן. השירות ללא עלות.

אחת על אחת - פגישה אישית עם מיילדת

פגישה אישית של בני הזוג עם המיילדת טרם הלידה חשובה ומשמעותית על מנת להפחית חשש מהלידה וכן מומלצת על מנת לתאם ציפיות ולהביא לחווית לידה מיטבית שתהיה לשביעות רצונך.

הפגישה מיועדת גם לנשים בהריונן הראשון אשר לא חוו את הלידה לפני כן וגם לנשים בלידות חוזרות אשר חווית הלידה הקודמת שלהן הייתה שונה מכפי שהן ציפו ומעוניינות להיערך ללידה הקרבה. שיחה אישית עם מיילדת טרם הלידה מהווה תוספת חיזוק משמעותית להפגת המתח, השאלות וההתלבטויות טרם הלידה. בפגישה זו תוכלי לדון בנושאים הקשורים להריון, לידה, הטיפול בתינוק וכן האשפוז לאחר הלידה. במסגרת מועדון יולדות קפלן MOMMYK , הפגישה מתקיימת באמצעות הזום וזאת מבלי שתצאי מהבית. השירות בעלות 91 ₪ שיוחזרו לך במעמד הלידה במרכז הרפואי קפלן.

ללדת אחרת – לידת 'אולטרה צ'ק'

כשתגיעי לחדר הלידה שלנו, לצד המעטפת של מועדון MOMMYK אנו מאפשרות לידה באמצעות 'אולטרה צ'ק', בדיקה ייחודית לחדרי הלידה של קפלן, המתבצעת במהלך הלידה עצמה.

אולטרה צ'ק הינה בדיקת אולטרסאונד חיצוני, המפחיתה משמעותית את הצורך בבדיקות פנימיות פולשניות ומאפשרת ניטור ומעקב אחרי התקדמות העובר בזמן הלידה בצורה מיטבית ובטוחה. במהלך הבדיקה הצוות ימנע מבדיקה ידנית כואבת וישתמש באולטרסאונד המכוון לצוואר הרחם מבחוץ. בדיקה זו אינה פולשנית ולא גורמת לכאב, מדובר בבדיקה אמינה שמורידה משמעותית את החשש לזיהום במהלך הלידה, כך שבמהלך הלידה את והמיילדת תוכלו לראות בזמן אמת, איך ראש העובר מתקדם בתעלת הלידה ולוודא שאת לוחצת בצורה טובה ואפקטיבית.

'אולטרה צ'ק' עוזרת להמנע מלידות מכשירניות ועל פי מחקרים שונים מורידה את הסיכוי לזיהום במהלך הלידה מ11.9% ל2.6%.

השירות אינו כרוך בתשלום וניתן כחלק משירותי חדר לידה.

MOMMYK - אנחנו פה בשבילך!

במועדון MOMMYK  צוות המועדון יעטוף וילווה אותך בביטחון מלא במהלך כל חודשי ההיריון עד הלידה עצמה – עם MOMMYK יחדיו נעבור את התהליך בביטחון מירבי תוך שמירה עלייך ועל עוברך.

הצטרפי למועדון היולדות MOMMYK - מלוות אותך בכל שלבי ההיריון והלידה!

מידע נוסף על השירותים שלנו...

צרי איתנו קשר

מלאי את הפרטים ונחזור בהקדם

× כתבי לנו בWhatsApp